EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Prodej PC


Značkové systémy

Klientům, kteří vyžadují standard světových značek nabízíme dodávky kompletních systémů vyhlášeních světových značek. V naší nabídce naleznete kompletní sortiment IT - počítače, notebooky, servery, aktivní síťové prvky, tiskárny, scannery, multifunkce, pokladní software, periferie, kabeláž apod. Mezi značkami, které dodáváme a zprostředkováváme jejich servis jsouvýrobci:3COM, D-link, DELL, Digitus, Epson, Fujitsu, Hewlett Packard, IBM, Intel, Kingston, Iiyama, Konica Minolta, Lexmark, Logitech, Netgear, Samsung, Sapphire, Sony, Western Digital, Xerox Zyxel a další…

Prodáváme převážně značkové komplety Dell s nejlepší možnou konfigurací přímo pro zákazníka, která je předem konzultována přímo se zákazníkem, včetně systému, všechen software zajišťujeme legálně. Při větším odběru počítačů se dokážeme dostat na výborné ceny.

Všechny naše konfigurace počítačů a notebooků prodáváme včetně záruky inside NBD (Next Business Day). Je to záruka výměny komponenty v počítači, či celého HW uvnitř do druhého pracovního dne, po dobu záruky na stroj. Tato záruka je celosvětová a pokud nastane problém, kdekoliv na světě, tak Dell má své střediska rozsety po světě tak, aby nebyl problém s doručením této vadné komponenty a klient nepřišel o možnost využívání stroje, déle jako jeden pracovní den. U těchto stanic jde navíc prodloužit tato záruka, tím předejdeme problémům s HW a nákladnou výměnou během používání.

Naše společnost je členem programu "Originální Software u nás legálně". Proto všechny naše sestavy jsou koncipovány pro použití systému Microsoft Windows. Na všech odcházejících počítačích je nainstalován legální systém společnosti Microsoft. Jsme uvedeni v seznamu doporučených prodejců této společnosti.

Profil firmy

Kontakty

facebook