EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Leasing, prodej na splátky a pronájem VT


Služby

Naše společnost se zabývá, jako svojí převládající činností, správou počítačových sítí (outsourcing ICT). Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a jsou držiteli osvědčení MCP (Microsoft Certified Professional) a MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer), což znamená, že zvládají problematiku produktů a řešení od společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a jsou schopni Vám své vědomosti na této úrovni poskytnout. Mezi naše hlavní činnosti patří návrh a realizace podnikových informačních systémů dle požadavků zákazníka, poradenská činnost při investicích do výpočetní techniky (nákup nové výpočetní techniky, upgrade výpočetní techniky, rozšiřování sítí, legalizace a nákup software, výběr providera pro připojení k internetu). Dále se zabýváme kompletními službami v oblasti outsorcingu a školení v oblasti informačních technologií (především produkty firmy Microsoft, školení probíhá jak u zákazníka, tak i v počítačové učebně). V neposlední řadě nabízíme programování www stránek a internetových aplikací (grafické návrhy, programování webshopů, registrace a správa domén, webhosting, serverhosting, atd.).

Naše firma zajišťuje pro potřeby klienta koupi hardwaru a softwaru, či celého řešení i formou leasingové smlouvy. Kde je prodej softwaru zajištěn první splátkou, tak aby byly zajištěny licenční podmínky, které v případě microsoft produktů pronájem, či leasing neumožňují. Po návštěvě klienta a získání všech podkladů pro vytvoření nabídky, nabídneme řešení pomocí splátkového kalendáře na předem určený počet měsíců.

Další možností, kterou nabízíme je prodej na splátky. Platba pomocí řady splátek rozkládá hrazení závazku v čase a umožňuje tak dostát závazkům ve výši, která by neumožnila jednorázové splacení, protože nositel závazku by nesehnal dostatečnou hotovost. Na druhou stranu placení ve splátkách obvykle za strany nositele závazku znamená nutnost kromě samotné dlužné částky platit také úrok, vyjadřující cenu peněz, které zaplatí opožděně.

Naše firma zajišťuje zapůjčení HW na dobu určitou, pronájem VT dle požadavků objednatele, včetně instalace a odborné pomoci se zapojením a připravením pro potřeby využívání. Připravíme instalace, dle klientských potřeb a požadavků. Provedeme odborné zapojení a zaškolení uživatele při předání. Ať už se jedná o zapůjčení HW na akci pořádanou na týden (například stánek, či zapůjčení HW na kalendářní rok).

Profil firmy

Kontakty

facebook