EN
Tel.:
+420 541 223 229
Tel.:
+420 272 655 376

Servis výpočetní techniky


Služby

Naše společnost se zabývá, jako svojí převládající činností, správou počítačových sítí (outsourcing ICT). Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a jsou držiteli osvědčení MCP (Microsoft Certified Professional) a MCSE (Microsoft Certified Systems Engineer), což znamená, že zvládají problematiku produktů a řešení od společnosti Microsoft na nejvyšší úrovni a jsou schopni Vám své vědomosti na této úrovni poskytnout. Mezi naše hlavní činnosti patří návrh a realizace podnikových informačních systémů dle požadavků zákazníka, poradenská činnost při investicích do výpočetní techniky (nákup nové výpočetní techniky, upgrade výpočetní techniky, rozšiřování sítí, legalizace a nákup software, výběr providera pro připojení k internetu). Dále se zabýváme kompletními službami v oblasti outsorcingu a školení v oblasti informačních technologií (především produkty firmy Microsoft, školení probíhá jak u zákazníka, tak i v počítačové učebně). V neposlední řadě nabízíme programování www stránek a internetových aplikací (grafické návrhy, programování webshopů, registrace a správa domén, webhosting, serverhosting, atd.).

Zajišťujeme veškerý záruční i pozáruční servis kancelářské techniky, včetně monitorů a tiskáren všech typů a značek. Záruka na námi dodaný HW jakož jsou servery, stanice, notebooky, tiskárny obsahuje výměnu vadné části, nebo celé zařízení.

Provádíme základní OEM instalaci a reinstalaci počítačů dle přání zákazníka. Jedná-li se o nový počítač nakoupený od našich distributorů či počítač, který vlastníte ve firmě. Dále nabízíme modernizaci a rozšiřování konfigurací počítačových sestav a přechod na novější verze. Při těchto činnostech provádíme kompletní čištění a odhlučnění (profylaxi) počítačů.

Nabízíme řešení v oblasti antivirové ochrany od renovovaných výrobců antivirových programů a případné odvirování počítače a zrychlení celého systému. Při těchto činnostech, není problém zapůjčit po dobu opravy náhradní zařízení z naší firmy.

Nabízíme úpravu, řešení a proměření kabeláže, na základě rekognoskace prostor u zákazníka. Navrhneme optimální řešení pro bezproblémový chod sítě a spolehlivost.

Profil firmy

Kontakty

facebook